Broşür Nedir ve Özellikleri Nelerdir?

Broşürler hacim olarak kataloglardan küçüktür ancak hizmet ettiği amaç farklı olduğu için de etkili bir tanıtım aracıdır. Broşürler ile potansiyel müşterilerine ulaşmak daha kolaydır. Çünkü yüksek adetlerde üretilebilir ve maliyetleri düşüktür. Markanızı ve ürünlerinizi hızlı bir şekilde anlatabilir. Kısa sürede sizin hakkınızda bilgi verir. Bu nedenle çok özenle hazırlanmalıdır. Müşteriye markanızın en güçlü yanlarını,en güzel ürünlerinizi anlatmanızı ve kısa sürede etkilemenizi sağlamalıdır. Tasarım yönü çok kuvvetli ve akılda kalıcı olmalıdır.

İstediğiniz baskı alanı, ebat, sayfa sayısı gibi konularda oldukça geniş seçeneklere sahiptir. Kırımlı broşürler de çokça seçenek mevcuttur. Bu sayede dilediğiniz kadar tasarım alanına sahip olabilir, kendinizi ve ürünlerinizi dilediğiniz şekilde anlatabilir, geniş kitlelere ulaşabilirsiniz. Broşürler hacim olarak küçük ürünler olsalar da güzel tasarımlar, kaliteli baskılar ve baskı sonrası kırım, selefon gibi işlemlerle gözalıcı ürünler olurlar. Reklam, tanıtım çalışmalarında sıklıkla tercih edilmesi de bu nedenlerledir. Kalıcıdırlar ve uzun süre saklanır, akılda kalmanızı sağlarlar.

Proje Örnekleri

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Alanında uzman ekibimiz sizinle iletişime geçsin. İşinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun çözüm için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.