Katalog, Broşür, İnsört ve Tüm Ofset İhtiyaçlarınız

Katalog

Markalar için kendilerini ve ürünlerini doğru anlatabilmek bir süreçtir. Bu sürecin tamamında yardımcı olabilecek ögeler vardır. Katalog, reklam ve tanıtım alanında en güçlü yardımcıdır. Sayfa sayfa kendinizi anlatır; özenle imal ettiğiniz, hazırladığınız, depoladığınız ürünleri beğeniye sunarsınız. Size bu fırsatı en doğru şekilde sunacak olan kataloglar mevcut müşterilerinizin daha fazla ürününüze hakim olmasını, potansiyel müşterilerin ise sizi tanımasını sağlar.
Detaylı bilgi ve talep formu oluşturmak için tıklayınız.

Broşür Nedir ve Özellikleri Nelerdir?

Broşürler hacim olarak kataloglardan küçüktür ancak hizmet ettiği amaç farklı olduğu için de etkili bir tanıtım aracıdır. Broşürler ile potansiyel müşterilerine ulaşmak daha kolaydır. Çünkü yüksek adetlerde üretilebilir ve maliyetleri düşüktür. Markanızı ve ürünlerinizi hızlı bir şekilde anlatabilir. Kısa sürede sizin hakkınızda bilgi verir. Bu nedenle çok özenle hazırlanmalıdır. Müşteriye markanızın en güçlü yanlarını,en güzel ürünlerinizi anlatmanızı ve kısa sürede etkilemenizi sağlamalıdır. Tasarım yönü çok kuvvetli ve akılda kalıcı olmalıdır.

İstediğiniz baskı alanı, ebat, sayfa sayısı gibi konularda oldukça geniş seçeneklere sahiptir. Kırımlı broşürler de çokça seçenek mevcuttur. Bu sayede dilediğiniz kadar tasarım alanına sahip olabilir, kendinizi ve ürünlerinizi dilediğiniz şekilde anlatabilir, geniş kitlelere ulaşabilirsiniz. Broşürler hacim olarak küçük ürünler olsalar da güzel tasarımlar, kaliteli baskılar ve baskı sonrası kırım, selefon gibi işlemlerle gözalıcı ürünler olurlar. Reklam, tanıtım çalışmalarında sıklıkla tercih edilmesi de bu nedenlerledir. Kalıcıdırlar ve uzun süre saklanır, akılda kalmanızı sağlarlar.

İnsört Nedir ve Özellikleri Nelerdir?

İnsörtte; müşterinin pozitif hissi ve kabullenişi, tasarım ile doğru orantılıdır. Tasarımın akılda kalmasını sağlayan temel etken kurgudur. Kurgunun renk, şekil ve dizayn bütünlüğüne dökümü; uzmanlıktır. İnsört firmanızın ürünlerini ve fiyatlarını perakende olarak tanıtan A5, A4, A3 boyutlarında, 2, 4, 8 ve daha fazla sayfalı, ince gramajlı basılı broşürdür. Ürün ve hizmetinin hedef kitleye ulaşmasına önem veren her firma insört tasarımını önemsemelidir. Önemli olan ulaştığınız noktada ürünlerinizin doğru ve etkili tanıtımını sağlamaktır.

İnsörtler, perakendeci satıcıların müşterileri ile iletişim kurmak için kullandığı reklam materyalleridir, geniş hedef kitleleri için etkili bir tanıtım yapmak amacı ile kullanabileceğiniz bir matbaa hizmetidir. İndirimdeki ürünlerini, indirim sürelerini, kampanyalarını ve şirketleri hakkındaki bilgileri müşterilerine duyurmak için yayınladıkları ilanlardır. Kataloğa göre maliyeti daha düşük ve daha ucuz kağıtlara basılır.

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik “kim olduğunuzdur”. Çünkü kim olduğunuzu doğru anlatamazsanız kim OLMADIĞINIZI anlatmak zorunda kalırsınız.
Kurumsal kimlik bir şirketin ve markanın duruşunu, imajını, çizgisini ve vizyonunu gösteren, markayı dışarıya tanıtan, anlatan bütün süreçlerin ve ürünlerin birleşimidir. Markanın ürünleri, ürünlerinin ambalajları, satış kanalları, müşteri ilişkilerini nasıl yönettiği bile kurumsal kimliğin bir parçasıdır. Kurumsal kimlikte müşteriye bırakılan ve doğru yönetilmesi gereken bir algı vardır. Müşterinin sizinle ilgili sahip olacağı yargı, inanış, tavır gibi etmenler imajınızı doğru yönetip yönetemediğinizle doğrudan alakalıdır.

Marka değerinizi ve imajınızı anlatırken size yardımcı olacak belli başlı ürünler vardır. Bunlar kartvizit, broşür, katalog, antetli kağıt, cepli dosya, matbu evrak gibi ürünlerin bütünüdür. İster ürün satıyor olur ister hizmet, müşteriyle tanıştığınız andan itibaren müşteriden ayrılana kadar geçen sürede pekçok baskılı ürüne ihtiyaç duyarsınız ve bu ürünlerin sizin kurumsal çizginizi en iyi şekilde yansıtması doğru imaj için gereklidir. Kurumsal kimlikte önemli olan tasarımların sizi en iyi şekilde yansıtması, bütüncül olması, ihtiyaca yönelik olması ve akılda kalıcı olmasıdır.

Ürün Grupları

  • Antetli Kağıt, Kartvizit, Zarf, Dosyalık, Tebrik Kartları,
  • Şirket İçi İletişim Dökümanları
  • Tabelalar, Yönlendirme Elemanları Sergi, Fuar ve Seminerler
  • Fatura, İrsaliye, Tahsilat ve Tediye Makbuzları Takip Formları, Başarı Belgeleri, Sertifikalar,
  • Kurumsal Yayınlar, Gazeteler, Faaliyet ve Finans Raporları, Broşür, Katalog
  • Kalem, Bloknot, Ajanda, Takvim gibi Promosyon Ürünleri
  • Araç Giydirmeleri

Konsept Planlama

Markanızın; çizgisini, vizyonunu, misyonunu, hedef kitlenize kendinizi nasıl anlatmak istediğini belirlediğiniz ve belirttiğiniz adımdır. Kendinizi müşterilerinize nasıl anlatmak istediğinize karar verip kurumsallık gereği aynı çerçevede kalmak, marka kimliğinin olmazsa olmazıdır.

Taslak & Revizeler

İhtiyacınız olan her türlü kurumsal kimlik ürününü firmamızdan tedarik edebilirsiniz. Belirlenen konsept dahilinde gerekli ürünlere sizlere özel, sizi en iyi anlatan tasarımlar deneyimli grafik tasarım ekibimiz tarafından yapılır ve onayınıza sunulur. Çalışmalarımız son halini alana kadar diyaloglarımız çerçevesinde geliştirilir.

Sonuç

Ürünlerin üretimi tamamlandığında firmanızda ihtiyacınız olan, kendiniz anlatmanızı sağlayacak hem kartvizit, broşür, antetli kağıt, irsaliye gibi temel ihtiyaçlarınız hem de araç giydirme, yönlendirme vs gibi sektörel özel ihtiyaçlarınız size en uygun tasarımla, markanıza yakışır bir şekilde elinizde olacak. Bu sayede attığınız her adımda çalışmalarınızın kurumsallığı ön plana çıkacak.

Promosyon

Markanıza akıllarda yer açılsın. Yıl boyu kendinizi hatırlatın kurumunuzu ön plana çıkarın.

Kendi ürettiğimiz promosyon ürünleri başta olmak üzere çözüm ortağımız üretici ya da ithalatçı, Türkiye distribütörü firmaların ürünlerini sizlere uygun fiyat ve ödeme koşulları ile sunuyoruz.

Defter & Ajanda & Takvim
Defter, ajanda ve takvimler promosyon ürünlerinde her zaman en çok tercih edilen ürünlerdir. Defterler ve ajandaları kişiselleştirebilir, iç sayfalarda markanızı anlatabilir ve müşterilerinizin her zaman yanında olabilirsiniz. Takvimler ise en kullanışlı, en iyi dönüş alınan yine markanızı anlatmak için fırsat sunan ürünlerdir.

Küp Bloknot & Hatırlatma Kartı
Küp bloknotlar ve hatırlatma kartları müşterilerinize sizi her daim hatırlatacak ürünlerdir. Özellikle çalışma masalarında tercih edilen bu küçük ürünler hep görünür yerdedirler ve markanızı akılda tutarlar. Kuşe kağıt ya da kraft kağıt tercih edebilir markanızın imajını tasarımda yansıtabilirsiniz.

Bez/Karton Çanta
Son kullanıcıya ürün satan bütün markaların tercih edebileceği ürünlerdir karton çantalar ve bez çantalar. Bazı sektörler için olmazsa olmaz olan bu ürünler bunun yanı sıra müşterilere hediye promosyonların takdim edilmesi ya da katalog, broşür gibi ürünlerin sunulması noktasında kullanılabilir.

Kurumsal Çikolata
En tatlı promosyon ürünü çikolatalar…Dilerseniz hazır kutu ile dilerseniz markanızın logosu ile size özel tasarım kutu tercih edebilirsiniz. Hem kutuda hem çikolata etiket baskısında markanızı ön plana çıkarabilirsiniz. El değmeden özenle hazırlanan çikolatalar farklı adet seçenekleri ile sunuluyor.

Ambalaj

Ambalaj; bir malın son tüketiciye bozulmaksızın ve en az maliyetle ulaştırılmasını sağlayan araçtır. Aynı zamanda ürünler için kılavuzluk görevi görmektedir. Kaliteli ve dayanıklı malzemelerden yapılmış olan ambalajlar, kullanıcıların ürünlerini koruyabilmesini ve diledikleri gibi taşıyabilmelerini sağlamaktadır.

Gıda ambalajı ve koruma karton kutuları üretiminde de İzmir ve Ege bölgesinin lider matbaası Asmira Matbaa, makine parkuru yatırımlarına bu yönde hız vererek, tüm organizasyonları kendi bünyesinde çözmektedir. Özellikle medikal, gıda ve kozmetik ürünlerinin ambalajlanmasında iddiali olan Asmira Matbaa, gerek ham maddenin temini ve üretilmesinde gerek tasarım ve İzmir içi hızlı sevkiyat performansıyla, müşterilerinin ürünlerine tam zamanında teslim etmeyi sağlamaktadır.

Süreli Yayınlar

Firmanın kurumsal kimliğinin oluşturulmasında gazete, dergi ve diğer basılı yayın materyalleri büyük önem taşımaktadır. Sektörünüzle alakalı gündemin nabzını tutarken, aynı zamanda şirketiniz veya kurumunuzun akademik ayakizini bırakmak, gerek firmanızın geleceği gerek se sektörünüzün gelişmesinde ileriye dönük büyük bir arşiv oluşturacaktır. Bu bağlamda tasarım ve baskı hizmetlerinin tümünü tek bir çastıda karşılayan Asmira Reklam, uzman tasarımcı kadrosu ve içerik editörleri desteği ile yanınızda.

Ofset ve Dijital Baskı Merkezi

Firmanızın marka değerini korumak, ve sizi hedef kitlenize ulaştırmak için gerekli olan reklam çalışmalarınızda çözüm ortağınız olmak istiyoruz.

İhtiyaçlarınıza uygun çözümlerimiz için
sizinle iletişime geçelim.