Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik “kim olduğunuzdur”. Çünkü kim olduğunuzu doğru anlatamazsanız kim OLMADIĞINIZI anlatmak zorunda kalırsınız.
Kurumsal kimlik bir şirketin ve markanın duruşunu, imajını, çizgisini ve vizyonunu gösteren, markayı dışarıya tanıtan, anlatan bütün süreçlerin ve ürünlerin birleşimidir. Markanın ürünleri, ürünlerinin ambalajları, satış kanalları, müşteri ilişkilerini nasıl yönettiği bile kurumsal kimliğin bir parçasıdır. Kurumsal kimlikte müşteriye bırakılan ve doğru yönetilmesi gereken bir algı vardır. Müşterinin sizinle ilgili sahip olacağı yargı, inanış, tavır gibi etmenler imajınızı doğru yönetip yönetemediğinizle doğrudan alakalıdır.

Marka değerinizi ve imajınızı anlatırken size yardımcı olacak belli başlı ürünler vardır. Bunlar kartvizit, broşür, katalog, antetli kağıt, cepli dosya, matbu evrak gibi ürünlerin bütünüdür. İster ürün satıyor olur ister hizmet, müşteriyle tanıştığınız andan itibaren müşteriden ayrılana kadar geçen sürede pekçok baskılı ürüne ihtiyaç duyarsınız ve bu ürünlerin sizin kurumsal çizginizi en iyi şekilde yansıtması doğru imaj için gereklidir. Kurumsal kimlikte önemli olan tasarımların sizi en iyi şekilde yansıtması, bütüncül olması, ihtiyaca yönelik olması ve akılda kalıcı olmasıdır.

Proje Örnekleri

Ürün Grupları

  • Antetli Kağıt, Kartvizit, Zarf, Dosyalık, Tebrik Kartları,
  • Şirket İçi İletişim Dökümanları
  • Tabelalar, Yönlendirme Elemanları Sergi, Fuar ve Seminerler
  • Fatura, İrsaliye, Tahsilat ve Tediye Makbuzları Takip Formları, Başarı Belgeleri, Sertifikalar,
  • Kurumsal Yayınlar, Gazeteler, Faaliyet ve Finans Raporları, Broşür, Katalog
  • Kalem, Bloknot, Ajanda, Takvim gibi Promosyon Ürünleri
  • Araç Giydirmeleri

Konsept Planlama

Markanızın; çizgisini, vizyonunu, misyonunu, hedef kitlenize kendinizi nasıl anlatmak istediğini belirlediğiniz ve belirttiğiniz adımdır. Kendinizi müşterilerinize nasıl anlatmak istediğinize karar verip kurumsallık gereği aynı çerçevede kalmak, marka kimliğinin olmazsa olmazıdır.

Taslak & Revizeler

İhtiyacınız olan her türlü kurumsal kimlik ürününü firmamızdan tedarik edebilirsiniz. Belirlenen konsept dahilinde gerekli ürünlere sizlere özel, sizi en iyi anlatan tasarımlar deneyimli grafik tasarım ekibimiz tarafından yapılır ve onayınıza sunulur. Çalışmalarımız son halini alana kadar diyaloglarımız çerçevesinde geliştirilir.

Sonuç

Ürünlerin üretimi tamamlandığında firmanızda ihtiyacınız olan, kendiniz anlatmanızı sağlayacak hem kartvizit, broşür, antetli kağıt, irsaliye gibi temel ihtiyaçlarınız hem de araç giydirme, yönlendirme vs gibi sektörel özel ihtiyaçlarınız size en uygun tasarımla, markanıza yakışır bir şekilde elinizde olacak. Bu sayede attığınız her adımda çalışmalarınızın kurumsallığı ön plana çıkacak.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Alanında uzman ekibimiz sizinle iletişime geçsin. İşinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun çözüm için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.