İnsört / El İlanı Nedir? Özellikleri Nelerdir?

İnsörtte; müşterinin pozitif hissi ve kabullenişi, tasarım ile doğru orantılıdır. Tasarımın akılda kalmasını sağlayan temel etken kurgudur. Kurgunun renk, şekil ve dizayn bütünlüğüne dökümü; uzmanlıktır. İnsört firmanızın ürünlerini ve fiyatlarını perakende olarak tanıtan A5, A4, A3 boyutlarında, 2, 4, 8 ve daha fazla sayfalı, ince gramajlı basılı broşürdür. Ürün ve hizmetinin hedef kitleye ulaşmasına önem veren her firma insört tasarımını önemsemelidir. Önemli olan ulaştığınız noktada ürünlerinizin doğru ve etkili tanıtımını sağlamaktır.

İnsörtler, perakendeci satıcıların müşterileri ile iletişim kurmak için kullandığı reklam materyalleridir, geniş hedef kitleleri için etkili bir tanıtım yapmak amacı ile kullanabileceğiniz bir matbaa hizmetidir. İndirimdeki ürünlerini, indirim sürelerini, kampanyalarını ve şirketleri hakkındaki bilgileri müşterilerine duyurmak için yayınladıkları ilanlardır. Kataloğa göre maliyeti daha düşük ve daha ucuz kağıtlara basılır.

Örnek Çalışmalar

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Alanında uzman ekibimiz sizinle iletişime geçsin. İşinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun çözüm için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.