Geri Dönüştürülebilir Ürünlerin Toplum Sağlığına Etkisi

21. yy. tüm dünya için birtakım sürpriz gelişmelere şahit olurken, belki de çağımızın bu en masum problemiyle, Covid-19 ile baş başayız ve henüz çözüm konusunda kalıcı bir yol alındığı söylenemez.

İlkim değişikliği hakkında önümüzde henüz net olarak belirmemiş ama yakın bir gelecekte yüzleşmek zorunda kalacağımız daha kötü tablolara hazırlıklı olmalıyız. Gerek ulusal gerek ise uluslararası çapta bu ve benzer konularla ilgili önlemler alma, strateji geliştirme gibi faaliyetlerden en göze çarpan öneri ise geri dönüştürülebilir ürünlerin, toplumsal kullanımının yaygınlaştırılması.

Avrupa Birliğinde 2021 yılından itibaren bu ürünlerin kullanımı, ilgili firmalarca zorunlu kılındı.

Geri dönüştürülebilir kullan at ürünlerin kullanımını yaygınlaştırmak, gerek sağlıklı toplum gerek ise dünya kaynaklarının tüketiminde gözle görünür bir iyileştirmeye gidecektir.
Kişiye özel hazırlanmış tüm bu ürünlerin günümüz gündemini de oldukça meşgul eden salgın hastalığın yayılımını azaltacağı yönünde bilimsel bulgular, ve uygulamaları sıklıkla görüyoruz.

Kullan ve Geri Dönüşüme At

Elbette ki geri dönüştürülebilir kullan at ürünlerin söylemini de buna göre geliştirmek bu blog yazarının ve ticari işletmemizin sosyal sorumluluğu olarak görüyor ve

“geri dönüştürülebilir ürünler kullan-geri dönüşümlü ürünleri ayrı bir şekilde paketleyip uygun toplama alanlarına bırak “

şeklinde ifade etmek istiyoruz. Evsel atıkların geri dönüştürülebilir plastik cam ve selüloz içerikli ürünlerden ayrı olarak istiflenip çöpe atılması, hem ülke ekonomisine hem de üzerinde yaşadığımız dünya evimizin kaynaklarının adil kullanımına büyük ölçüde katkı sağlayacaktır.

Asmira Reklam Baskı Tesislerinde üretilen ve tüketicisinin kullanımına sunulan tüm kağıt, karton, karton ambalaj çeşitlerinin yanı sıra, sürdürülebilirlik politikamızın gereği olarak, üretim aşamasında kullandığımız metal matbaa kalıplarımızı da aynı hassasiyet ile metal geri dönüşüm tesislerine gönderiyoruz.

Sürdürülebilirlik politikamız ve sertifikalarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Geri dönüştürülebilir kullan at ürünlerimizin çeşitleri ve hizmet yelpazesi hakkında detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.
60 g Epik kağıt olarak tabir ettiğimiz özel gramajlı bu ürün ile gıda hizmetleri alanında faaliyet gösteren tüm firmalar çok cazip sürpriz fiyatlarımızı öğrenmek ve detaylı bilgi almak için bizimle hemen şimdi iletişime geçebilirsiniz.

Bu çok tercih edilen gramajın yanı sıra 80 g , 90 g ve 115 g kağıt alternatifleri de sık sık tercih edilen diğer ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Ayrıca, gerek gıda sektörü gerek ise farmakoloji, farmo/dermo-kozmetik ürünler, bitkisel masaj yağları ve bitki bazlı özel butik ürünlerinizin geri dönüştürülebilir kullan-at karton kutu ambalaj ile sunulması, ürünlerinizin tüketicisine hitabetini güçlendirecektir.
Tasarım ekibimizin ücretsiz danışmanlığından da faydalanarak, ticari sunumda dünya standartlarını yakalamak için bu fırsatı kaçırmayın.

  • Amerikan Servis – 60g Epik kağıt, 80 g 1. hamur, 90 g ve 135 gr alternatifleri ile her bütçe ve konsepte uygun çözümlerimiz,

  • Menü – Kapak ve iç sayfalar olmak üzere 90 g dan başlayıp 2mm mukavva üzeri 170 gr kuşe sıvamalı, vida cilt ya da metal spiralli ürünler olarak çok zengin alternatiflerimiz,

  • Rezerve kartları – Ekonomik 170 g kağıt alternatifinden başlayarak 400 g Amerikan Bristol türü kağıt dahil olmak üzere onlarca tasarım renk ve gramaj alternatifi,

  • Hazır gıda ambalajlanmasında kullanılan onlarca kağıt ve karton/kağıt kutu ambalajları ve etiketleri

  • Dermokozmetik ve bitkisel ürünler için biçilmiş kaftan olan kraft kağıtlar…

Hayal gücünüzün alabildiği tüm kesim şekilleri ile tamamen butik ve size ya da markanıza özel hazırlanmış ürünlerimizle tanışmanın en doğru zamanı.